top of page

VÝKUP LUXUSNÍCH KABELEK DO 24H !

O nás

''Věříme v individualitu každého z nás a kreativitu být v dnešním světě cycling fashion jedinečný.''

01

Výkup & Prodej

Zákazníkům nabízíme řadu služeb, díky nimž je nakupování na BAG 2.0 skvělým zážitkem. Nabízíme vícejazyčnou zákaznickou podporu a skvělé možnosti doručení, včetně doručení do 24 hodin po hlavních světových městech. Poskytujeme také inspiraci, jedinečný blog se zajímavostmi a další služby, které pomáhají našim zákazníkům orientovat se v široké škále produktů dostupných na BAG 2.0.

Nově jsme zavedli také službu Personal Shoppingu, neboli Concierge. Dostáváš tak jedinečnou možnost zažádat o zboží, které zrovna nenabízíme na webu stačí nás kontaktovat telefonicky, nebo mailem a domluvíme veškeré detaily.

BAG 2.0 ti umožňuje nakupovat kabelky, které chceš, kdykoli a kdekoli na světě. Pro milovníky módy jsme pořád v pozoru – hledáme nejpopulárnější modely a neotřelé novinky z celého světa abychom podtrhli tvoji jedinečnost. Na BAG 2.0 najdeš dokonce výhodnější ceny na nejnovější kolekce, které jsou právě ve vitrínách tvých oblíbených obchodů a e-shopů. Moc neotálej, tyto kousky jsou zpravidla prodané během okamžiku, proto nás sleduj na instagramu a facebooku, a nikdy nepříjdeš o tyto exkluzívní nabídky!

02

Z historie

BAG 2.0 vzniklo pro lásku k módě a jedinečnosti. Věříme v individualitu každého z nás a kreativitu být v dnešním světě fast fashion jedinečný. Naším posláním je být ryze Českou platformou pro světovou luxusní módu, která ti bude doručena až ke dveřím!

03

Podpoř nás

Jsme na českém trhu noví, a všichni víme, že je zde potřeba ještě hodně práce, aby se i místní trh mohl rovnat zemím, které udávají styl zbytku světa, proto budeme rádi, když nás budeš kontaktovat s nabídkami spolupráce, jak na sociálních sítích, tak i v tisku a televizi.

Objev poslední vintage kousky v nabídce:

bottom of page